Co powinna zawierać wizytówka firmy

Tradycyjna, papierowa czy wirtualna – wizytówka firmy to pierwsza informacja z jaką spotyka się Twój potencjalny klient. Warto zaprojektować ją tak, by przyciągała wzrok i były na niej umieszczone wszystkie ważne informacje. Podpowiadamy, o co koniecznie trzeba zadbać, przygotowując wizytówkę swojego biznesu.

Umieść na swojej wizytówce to co najważniejsze

Wizytówka Twojej firmy powinna zawierać kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim warto zamieścić na niej Twoje imię nazwisko lub/oraz nazwę przedsiębiorstwa, a także zawrzeć informacje o obszarze działalności. Dzięki wstawieniu logo oraz odpowiedniej szaty graficznej wizytówka będzie atrakcyjniejsza wizualnie. Należy również dodać dane kontaktowe – numer telefonu, oraz adres lokalu, strony internetowej i mailowy. Nie warto jednak przesadzać z ilością informacji, ponieważ mogą one być nieczytelne. Postaw na te najważniejsze.

Pracujesz zdalnie i nie masz stacjonarnego biura? Co powiesz na adres wirtualny? Warszawa Śródmieście stanie się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu i to w atrakcyjnej cenie. Jest to prosty sposób na stworzenie wizerunku profesjonalisty w oczach potencjalnych klientów oraz na promowanie Twojej firmy, nieporównywalnie tańszy niż wynajmowanie stacjonarnego lokum. Dodatkowo wynajmując biuro wirtualne (Warszawa Śródmieście) nie musisz martwić się korespondencją. Pracownicy odbiorą przesyłki i powiadomią Cię o tym, a skany listów prześlą na maila. Możesz również wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Wyróżnij się wśród konkurencji luksusową lokalizacją. Zyskaj przewagę i wygodę w prowadzeniu swojej firmy.

Wizytówka papierowa czy wirtualna?

Dla klientów, z którymi masz bezpośredni kontakt warto mieć przygotowane tradycyjne, papierowe wizytówki. Dobrze, by były w standardowych rozmiarach, tak aby zmieściły się w wizytowniku. Niezwykle istotne jest udostępnianie informacji o swoim biznesie  w sieci, a tym bardziej na Google Moja Firma. Dzięki temu użytkownicy z łatwością dotrą do informacji na temat Twojej działalności. Wizytówka w tej witrynie powinna zawierać te same informacje co papierowa wersja. Dodatkowo możesz w niej zamieścić wskazówki dojazdu do stacjonarnego punktu, zdjęcia oraz godziny otwarcia. Pomocne w promowaniu będą również opinie i oceny, które mogą dodawać klienci, którzy skorzystali z usług Twojej firmy. Warto na nie odpowiadać – dziękować za pozytywne, wyjaśniać przyczyny niezadowolenia. Dzięki temu zyskać miano przedsiębiorcy dbającego o relacje z konsumentami. Wizytówka to jedna z najlepszych form promocji Twojego biznesu. Warto ją mieć w wersji papierowej, ale najważniejsza będzie ta w internecie. Zadbaj o zawarte w nich informacje. Postaw na prestiżowy adres i ciesz się korzyściami, które płyną z wizerunku profesjonalisty.

wirtualna-firma-logo
Poznaj ofertę wirtualnego biura na ulicy Długiej w Warszawie. Oferujemy adres do rejestracji firmy oraz pełne wsparcie w zakresie księgowości - zapraszamy!