Wirtualne biuro – przejdź na pracę zdalną

Praca zdalna zgodnie z nazwą pozwala profesjonalistom pracować poza tradycyjnym środowiskiem biurowym. Nie jest to nowe zjawisko, jednak ze względu na pandemię stało się zdecydowanie bardziej popularne. Liczne przedsiębiorstwa musiały podjąć tę ważną decyzję, co w dłuższej perspektywie okazało się korzystne. Wykorzystaj dostępne na rynku możliwości i wybierz home office na stałe.

Wdrażanie nowości – zadbaj o organizację i efektywną komunikację

Dla wielu przedsiębiorców i pracowników tryb pracy zdalnej to zupełnie coś nowego. Warto się do tego odpowiednio przygotować określając niezbędne zasady. Przekaż swoim pracownikom jasne wytyczne, których muszą przestrzegać, by uniknąć nieporozumień. Zadbaj także o odpowiednie narzędzia, czyli wszelki sprzęt i dostępy, zazwyczaj jest to telefon i komputer. Ureguluj także kwestie odpowiedzialności za nie oraz bezpieczeństwa wycieku danych, a także zainwestuj we wszelkie niezbędne do pracy oprogramowania. 

Ważną kwestią jest także rozliczanie efektów pracy. Być może wypracowany stacjonarnie system sprawdzi się równie dobrze online? Warto ustalić to z pracownikami, jak również sposób rozliczania. Wypracujcie dogodny dla was sposób komunikacji. To, z jakich narzędzi będziecie korzystać i z jaką częstotliwością zależy wyłącznie od was. Mogą to być czaty, wideorozmowy, rozmowy telefoniczne – wszystko zależy od preferencji. 

Przejdź na pracę zdalną.

Wirtualne biuro poprawi funkcjonowanie firmy

Prowadzenie własnej firmy często wymaga spotkań zespołu, szkoleń czy miejsca negocjacji z potencjalnymi klientami i kontrahentami. Jeśli zrezygnowałeś z wynajmu fizycznego lokalu – postaw na biuro wirtualne (Warszawa), które w ramach usługi udostępni Ci profesjonalną salę konferencyjną. Wirtualne biuro to duże ułatwienie także w wielu innych kwestiach. Przede wszystkim nie musisz martwić się problemem rejestracji firmy, ponieważ otrzymasz od nas adres, którym możesz dowolnie dysponować – także wpisać go we wniosku CEIDG. Zwolniony zostajesz również z konieczności regularnej obsługi poczty, którą wykonamy za Ciebie! Wszelkie listy i przesyłki zostaną odebrane na czas, a w razie potrzeby zeskanowane i przesłane na Twój adres mailowy. Tanie wirtualne biuro (Warszawa) pomoże Ci w sprawach administracyjnych. W  ten sposób będziesz miał wszystko pod kontrolą, poświęcając zaoszczędzony czas na istotniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem firmy.

System pracy zdalnej to doskonała forma oszczędności. Zwalnia Cię z płacenia wysokich czynszów za wynajem fizycznego lokalu, a wirtualne biuro to miesięczny koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na zakup nowego sprzętu, podwyżek dla kadry lub dalszy rozwój. Wybierz naszą ofertę, by ułatwić swoją pracę, korzystając z pomocy specjalistów. 

Pandemia zmusiła wielu przedsiębiorców do korzystania z innowacyjnych rozwiązań, ale może warto wcielić je w życie na stałe? Porozmawiaj o tym ze swoim zespołem i wspólnie wypracujcie korzystne dla każdego rozwiązanie. 

wirtualna-firma-logo
Poznaj ofertę wirtualnego biura na ulicy Długiej w Warszawie. Oferujemy adres do rejestracji firmy oraz pełne wsparcie w zakresie księgowości - zapraszamy!