Tanie wirtualne biuro Warszawa

Niezależnie od branży, w której działasz, warszawski adres będzie pozytywnie oddziaływał na wizerunek Twojej firmy. To wygodne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także freelancerów i mobilnych specjalistów, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca pracy przy biurku. Wirtualne biuro w Warszawie pozwala zaoszczędzić znaczącą kwotę na wynajmie standardowego pomieszczenia biurowego. Jeżeli nie potrzebujesz siedziby firmy i jednocześnie nie chcesz podawać swojego adresu domowego w procesie rejestracji własnej działalności – tanie biuro wirtualne – Warszawa, ul. Długa 29 stoi przed Tobą otworem!

Wynajmij wirtualny adres
wirtualne biuro warszawa

Dla kogo?

Freelancerzy

Z wirtualnego adresu najczęściej korzystają freelancerzy, bez względu na branżę, w której działają. Z naszych adresów korzystają między innymi tłumacze, programiści czy copywriterzy, a także wszystkie osoby, które prowadzą własną firmę i jednocześnie nie potrzebują jej fizycznej siedziby.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Z wirtualnego adresu korzystają również różnego rodzaju agencje interaktywne, które wykonują swoją pracę głównie przez internet i nie potrzebują do tego biura.

Mobilni specjaliści

Klientami wirtualnego biura również są mobilni specjaliści, którzy są bardzo często w podróży i wykonują swoją pracę w różnych miastach. Wirtualny adres to tańsza alternatywa dla fizycznego lokalu - taki adres pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych w skali miesiąca.
Napisz do nas już dzisiaj i uzyskaj prestiżowy adres dla swojej firmy. Sprawdź nasze pakiety, z których najtańszy rozpoczyna się już od 30 złotych miesięcznie. Zapraszamy.

Wirtualne biuro w Warszawie - dlaczego warto się zdecydować?

Wirtualne biuro Warszawa oferuje usługi w atrakcyjnej cenie. W zależności od rodzaju pakietu otrzymujesz adres, który uwiarygodni Twoją firmę, odbiór przesyłek zwykłych i poleconych, a także paczek. Nasi pracownicy przeskanują dokumenty i wyślą je bezpośrednio na Twojego maila. Wirtualne biuro Warszawa Ochota to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, kiedy na co dzień pracujesz w różnych miejscach. Wynajęty adres możesz zamieścić na swojej stronie internetowej, na fakturach, we wniosku rejestracyjnym CEIDG-1 czy w końcu w komunikatach marketingowych, na stronie internetowej czy wszelkich materiałach promocyjnych. Prestiżowa lokalizacja skutecznie podnosi renomę firmy i wzbudza zaufanie potencjalnego klienta.

Wirtualne biuro Warszawa Ochota – ile to kosztuje?

Wirtualne biuro Warszawa stanowi alternatywę dla tradycyjnych pomieszczeń. Już za 30 złotych miesięcznie otrzymujesz więc adres do rejestracji firmy oraz obsługę korespondencji. W zależności od pakietu na jaki się zdecydujesz możesz skorzystać również z opcji otrzymywania powiadomień o nadejściu przesyłki, a także skany wszelkich dokumentów prosto na adres e- mail. Wirtualne biuro Warszawa Ochota gwarantuje Ci pełen profesjonalizm i wysoką jakość obsługi. Doświadczeni pracownicy zadbają o Twoją firmę i wspomogą w prowadzeniu prac administracyjnych.

Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście – dodatkowe usługi

Decydując się na wynajem wirtualnego biura właśnie u nas, otrzymujesz również możliwość skorzystania z szeregu dodatkowych usług. Jeżeli chcesz przeprowadzić szkolenie lub rekrutację to świetnym miejscem będzie wyposażona w niezbędne sprzęty sala konferencyjna, którą możesz wynająć w atrakcyjnej cenie. Korzystasz z niej wtedy, kiedy potrzebujesz i na tyle czasu, ile wymaga spotkanie. W razie potrzeby pomagamy w rejestracji firmy oraz doradzamy w zakresie podatków. Możemy również zapewnić pełną obsługę księgową. Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście to świetne rozwiązanie dla każdego, kto cieni sobie mobilność, a na co dzień pracuje poza biurem. Zaoszczędź na wynajmu czynszu stawiaj na praktyczne rozwiązania!

Niska cena

Skorzystaj z wirtualnego biura w niskiej cenie i otrzymaj adres do rejestracji firmy oraz obsługę korespondencji. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie - zapraszamy!
NAPISZ DO NAS
wirtualna-firma-logo
Poznaj ofertę wirtualnego biura na ulicy Długiej w Warszawie. Oferujemy adres do rejestracji firmy oraz pełne wsparcie w zakresie księgowości - zapraszamy!
licensefilm-playchart-bars